Objednávka.

Jednotlivé sbírky si můžete objednat buď přímo na adrese objednavkypoethe@seznam.cz, nebo můžete využít formuláře na této stránce.
Cena jedné sbírky činí 130kč včetně poštovného a balného. Při objednání čtyř a více kusů v rámci jedné objednávky, činí cena za kus 100kč.

Název sbírky
Cena
Počet kusů
Jen tak
130kč
Už jen pár slov
130kč
Návrat ztraceného světla
130kč
Čím se ženy souží...
130kč
Projdi branou
130kč
Sníh z křídel mých
130kč

Kontaktní údaje

Jméno a příjmení
Město
Ulice a číslo
PSČ
Váš email

  

Všechny sbírky si můžete též objedant v esoterickém knihkupectvi bhakti.


Rádce pro (začínající) spisovatele, novináře a překladatele 2008

RadceRádce pro (začínající) spisovatele, novináře a překladatele 2008 je užitečnou příručkou pro všechny ty, kteří chtějí vědět, jak vydat knihu, začít psát do novin/časopisů nebo se stát překladateli (tlumočníky).

Na našem knižním trhu ojedinělá publikace, která vychází každoročně vždy v měsíci říjnu a je určena nejen pro začínající autory původních či překladových textů, kterým ukáže, jak své dílo či schopnosti nabídnout, ale i pro ty, kteří by se rádi seznámili se zákulisím české a slovenské literární, překladatelské a mediální scény.

Rady a informace z jednotlivých oborů tentokrát představují takové osobnosti jako Markéta Dočekalová, úspěšná TV a filmová scénáristka, Ivona Březinová, kmenová autorka nakladatelství Albatros a mnoho dalších, za něž mluví úspěchy v oboru, jako je Literární Akademie Josefa Škvoreckého nebo Ladislav Zedník (Argo), nominovaný na cenu Magnesia Litera 2007. Přínosem pro všechny jsou aktualizované databáze českých a slovenských nakladatelství, tištěných i virtuálních periodik, grafických studií, literárních klubů, překladatelských agentur a dalších firem, organizací a institucí, které mají zájem o spolupráci s novými tvářemi a své požadavky na stránkách publikace přesně specifikují.

Vydáno v roce 2008 – kol. autorů
ISBN: 978-80-903259-2-0
Vazba: tvrdá, na hřbetu knihy originální tužka
Doporučená cena: 399,- (včetně DPH).
Počet stran: 272

Objednávka